>

Avantajlarımız

Yüksek Kalite

Semantik olarak ileri teknoloji ürünü yazılım ve programlar kullanan, her biri kendi alanında uzman çevirmenleriyle müşterilerine yüksek kalitede çeviriler sunan bir şirketiz. Yürüttüğümüz projelerin her aşamasında kalite güvence sistemimiz mutlaka devrededir. Kalite kontrol süreçlerinin her aşamasında, modern ve sofistike yazılımsal araçlar kullanılmaktadır.

Deneyim

Çevirmenlerimizin on yıllara dayanan deneyimlerini kusursuz çevirilerle müşterilerimize aktarırız.

Deneyimli şirket içi çevirmen ve editör kaynaklarımızla ve dünyanın farklı ülkelerinde bulunan nitelikli çok sayıda serbest çevirmenimizle, proje yönetimindeki engin bilgi ve deneyimimizle, yalnızca küçük çeviri projeleri için değil çok dilli uluslararası büyük çeviri ve yerelleştirme projeleri için de her zaman işbirliğine hazırız. Kuruluşumuzdan bu yana sürekli olarak müşteri sayımızı ve iş hacmimizi arttırarak, çeviride aylık 1 milyon sözcük kapasitesine ulaşmış durumdayız. Çok büyük projeleri rakiplerimize göre daha kısa süre içinde teslim edebilecek yeteneklere ve esnekliğe sahibiz.

Küresel Müşteri Portföyü

Semantik olarak, kendi sektörlerinde lider konumda olan küresel şirketlere başta Türkçe olmak üzere, Arapça, Farsça, İbranice, Yunanca, Azerice, Özbekçe, Kazakça, Rusça gibi dillerde yerelleştirme ve çeviri desteği sağlayan, onaylı ve uluslararası kabul görmüş bir şirketiz. Ayrıca, dünyanın globalizasyon hizmeti sağlayan belli başlı şirketleri ile uzun yıllardır başarılı bir şekilde çalışıyoruz. Semantik ailesi olarak 40’tan fazla ülkeden 300’ün üzerinde kuruma çeviri ve lokalizasyon hizmetleri veriyoruz.

Tutarlı Terminoloji

Kaliteli bir çevirinin olmazsa olmaz gerekliliklerinden biri terminoloji tutarlılığıdır. Semantik olarak, şirketinize veya çevirilecek materyalin içeriğine özel bir terminoloji listesi oluşturarak, yaptığımız çevirilerde terminolojik tutarlılık sağlıyoruz. Bunun da yazılımsal olarak kontrollerini, çevirinin her aşamasında gerçekleştiriyoruz.

Zamanında Teslimat

Semantik olarak, kullandığımız çeviri otomasyon ve kalite kontrol yazılımları ile hatasız ve hızlı çeviriler üretiyor; iş teslimatını söz verdiğimiz tarihte gerçekleştiriyoruz.

Fiyatlandırma Politikamız

Teknik alt yapımızın üstünlüklerinden faydalanarak iş türünüze ve çalışma şeklinize göre firmanız için en uygun fiyatlandırmayı sunarız.

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerin değişen dinamiklerine ayak uydurmak ve müşterilerin hem kalite hem de fiyat beklentilerini karşılayabilmek için iş akışını ve çalışma metodolojilerini müşterilerimizin beklentilerine uygun olarak sürekli geliştiririz. Bu sayede müşterilerin beklentilerini karşılarken yüksek kalite standartlarından asla ödün vermeyiz.

Bilgi Gizliliği

Çalışma ilkelerimiz doğrultusunda, müşteriler ile açık ve dürüst bir iletişim kurulmasını, verilmiş olan sözlerin tutulmasını, kaliteli hizmetin belirlenmiş olan tarihte teslim edilmesini ve oluşabilecek sorunlara olumlu, yaratıcı yaklaşımlar ve çözümler getirilmesini sağlarız.

Çevirileriniz Güvenli Ellerde!

Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve belgelerinizin hatasız, aslına uygun çevirisi Semantik Dil Hizmetleri'nin engin tecrübesi ve titiz çalışma prensipleri ile güvenli ellerde. Uygun maliyetli, kurumsal hizmet almak istiyorsanız size çok yakınız. Bize yazın, müşteri temsilcimiz sizi arasın.

İLETİŞİM

Dil Seçenekleri

Semantik Dil

Osmanağa Mah. Sögütlüçeşme Cd. Palas İş Merkezi No:7 D:5 34714 Kadıköy / İstanbul / Türkiye

Tel:
+90 216 409 1023
Fax:
+90 216 409 1024

Genel: [email protected]
Fiyat Teklifleri: [email protected]
İş Başvuruları: [email protected]