>

Elektronik Çevirileri

Elektronik, açıkça günün kazananıdır.

“John Ford”

Elektronik Çevirileri

Elektronik Çevirileri

Elektrik, Elektronik, Telekomünikasyon ve özellikle Tüketici Elektroniği Semantik Dil Hizmetleri olarak başta gelen uzmanlık alanlarımız arasındadır. Bu alanda, General Electric, Philips, Samsung, Nokia, HTC, Sony, Casio, Panasonic, Hitachi gibi dünyanın tanınmış markalarına hizmet sağlıyoruz. Tüketici elektroniği, çoğunlukla eğlence, iletişim, ev ve ofis hayatında günlük kullanıma yönelik elektronik ekipmanlardır. 20. yüzyılın başlarında radyo yayıncılığı, ilk büyük tüketici ürünü olan yayın alıcısını getirdi. Daha sonraki ürünler arasında Küçük ev aletleri, kişisel bilgisayarlar, telefonlar, MP3 çalarlar, ses ekipmanları, televizyonlar, hesap makineleri, GPS, otomotiv elektroniği, dijital kameralar ve DVD'ler, VCR'ler veya video kameralar gibi yeni teknolojiler geldi. Giderek dijital teknolojilere dayalı hale gelen tüketici elektroniği bileşenleri konularında, alan tecrübesine sahip, yetkin çevirmenlerimizle ürünlerinizi müşterilerinizle buluşturmanıza profesyonel destek sunuyoruz.

20. yüzyılın başlarında radyo yayıncılığı, ilk büyük tüketici ürünü olan yayın alıcısını getirdi. Daha sonraki ürünler arasında Küçük ev aletleri, kişisel bilgisayarlar, telefonlar, MP3 çalarlar, ses ekipmanları, televizyonlar, hesap makineleri, GPS, otomotiv elektroniği, dijital kameralar ve DVD'ler, VCR'ler veya video kameralar gibi yeni teknolojiler geldi. Giderek dijital teknolojilere dayalı hale gelen tüketici elektroniği bileşenleri konularında, alan tecrübesine sahip, yetkin çevirmenlerimizle ürünlerinizi müşterilerinizle buluşturmanıza profesyonel destek sunuyoruz.

Uzmanlık Alanlarımız

Kurulduğumuz tarihten bu yana Türkiye'nin ve dünyanın lider kuruluşlarına çeviri hizmetleri sağlıyoruz.

Medikal Çeviriler

Medikal ve ilaç sektörü, katı evrensel ilkelere uygun şekilde düzenlenmiş çok özel bir çeviri alanıdır.

Savunma Sanayi Çevirileri

Son yıllarda hızla gelişen ve başta Milli Gemi (MİLGEM) projesi olmak üzere ATMACA, ATAK vb. dünya standartlarında ürünler sunan yerli ..

Teknik Çeviriler

Günümüzün küreselleşen dünyasında, uluslararası şirketlerin finans bilgilerini birden fazla dilde aktarma gereksinimleri giderek artmaktadır.

Elektronik Çevirileri

Elektrik, Elektronik, Telekomünikasyon ve özellikle Tüketici Elektroniği Semantik Dil Hizmetleri olarak başta gelen uzmanlık alanlarımız ..

IT Çevirileri

Günümüzde bilgi teknolojileri, eğitim ve iş hayatından eğlence ve dinlenmeye kadar insan yaşamının en önemli ihtiyaçlarını karşıl..

Finans Çevirileri

Günümüzün küreselleşen dünyasında, uluslararası şirketlerin finans bilgilerini birden fazla dilde aktarma gereksinimleri giderek artmaktadır.

Hukuk Çevirileri

Türkçe’de Hukuk dili Osmanlıca ve Farsça terimlerin çok sık kullanıldığı son derece özel bir alandır ve hukuki çeviriler özen ve ..

Akademik Çeviriler

Semantik ailesi olarak akademik çevirilerin çeviri sektöründe çok farklı bir yere ve öneme sahip olduğunun bilincindeyiz.

İLETİŞİM

Dil Seçenekleri

Semantik Dil

Osmanağa Mah. Sögütlüçeşme Cd. Palas İş Merkezi No:7 D:5 34714 Kadıköy / İstanbul / Türkiye

Tel:
+90 216 409 1023
Fax:
+90 216 409 1024

Genel: [email protected]
Fiyat Teklifleri: [email protected]
İş Başvuruları: [email protected]