Ekibimiz

Semantik olarak çeviri hizmetleri konusunda birlikte çalıştığımız kuruluşlarla daha yüksek değerler oluşturan iş ilişkileri kurmak birinci önceliğimizdir. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için onların gereksinimlerine uygun koşulları oluşturmak ise başlıca hedefimizdir.

Kendi alanımızın öncülerinden biri olarak, hem çok uluslu küresel şirketlere hem de Türkiye’nin lider şirketlerine nitelikli çözümler sağlıyoruz. Dünyanın her yerindeki çevirmen ve editör kadromuz sayesinde hemen her alanda yüksek kalitede çeviriler sunuyoruz. Tüm ekibimiz kendi uzmanlık alanlarında deneyimli olmalarının yanısıra, CAT (Bilgisayar Destekli Çeviri Yazılım Araçları) ve DTP (Masaüstü Yayıncılık) araçlarının kullanımında yüksek bilgi ve beceri düzeyine sahipler.

Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli farklar, üstün teknolojik altyapımız, çok dilli projelerdeki uluslararası deneyimimiz ve çevirinin her aşamasında uygulamakta olduğumuz kalite güvence süreçleridir. Günümüz dünyasında yüksek kaliteli çevirilerin sadece o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm çevirmen ve editör kadromuz yalnız kendi ana dillerinde çeviri hizmeti sağlıyorlar. Küresel gereksinimleriniz için yerel çözümler üretiyor ve bunları hayata geçiriyoruz.

Proje yöneticilerimiz, konusuna hâkim, alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bu deneyimli kadromuzla her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek müşterilerimize mümkün olan en iyi çeviri hizmetini sağlamak temel ilkemizdir.

Değişen, gelişen ve farklılaşan müşteri beklentilerini karşılamak için teknolojiyi çok yakından izliyor, oluşturduğumuz yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle hizmet verdiğimiz müşterilerimizi geleceğe taşıyoruz.

Profesyonel Çevirmenler

Her dilde profesyoneler ile size özel uzman çevirmen ekibi.

Hızlı Çeviri

Büyük projelerinizde dahi hızlı ve kaliteli teslimat.

Noter Onaylı Çeviri

Yeminli çeviri veya noter onayı gerektiren taleplerinizde süreci sizin için yönetiyoruz.

100+

Dil

594

Milyondan Fazla Sözcük Çevirildi

879

MUTLU MÜŞTERİLER

%98.7

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Yorumları

Medikal çeviri, teknik çeviri, hukuki çeviri, yazılım çevirisi, ticari çeviri gibi uzman olduğumuz alanlarda binlerce projeyi başarıyla tamamladık. Hemen her gün yaşasak da çeviri hizmeti sağladığımız uluslararası büyük firmaların övgülerini duymak bizi hala mutlu ediyor.

Müşterilerimiz tarafından takdir edildikçe daha çok motive oluyor daha da iyi hizmet verebilmek için daha fazla neler yapabileceğimizi düşünüyoruz.

Teşekkürler Semantik!

Elektronik ve elektrikli ev gereçleri üreten firmamızın son geliştirdiği blender için kullanıcı kılavuzunun 24 ayrı dile çevrilmesi gerekiyordu. Rakip firmalara göre çok daha uygun fiyat veren Semantik'in teklifini başlangıçta biraz şüpheyle karşı...

Semantik

TransCreation

Temsilciliğini yaptığımız ABD firmasının elektronik sektöründeki ürünleri için tanıtım ve pazarlama broşürlerinin tercümesi konusunda Semantik'den destek aldık. TransCreation sözcüğünü ilk kez onlardan duydum fakat teslim ettikleri çe...

Semantik

İLETİŞİM

Dil Seçenekleri

Semantik Dil

Osmanağa Mah. Sögütlüçeşme Cd. Palas İş Merkezi No:7 D:5 34714 Kadıköy / İstanbul / Türkiye

Tel:
+90 216 409 1023
Fax:
+90 216 409 1024

Genel: [email protected]
Fiyat Teklifleri: [email protected]
İş Başvuruları: [email protected]