>

Bilgi Gizliliği

Çalışma ilkelerimiz doğrultusunda, müşteriler ile açık ve dürüst bir iletişim kurulmasını, verilmiş olan sözlerin tutulmasını, kaliteli hizmetin belirlenmiş olan tarihte teslim edilmesini ve oluşabilecek sorunlara olumlu, yaratıcı yaklaşımlar ve çözümler getirilmesini sağlarız.

Kişisel bilgilerinizin veya şirketinize dair bilgilerin öneminin her zaman bilincindeyiz. Müşterilerin teknik ve ticari bilgilerinin gizliliğini korumak için her türlü önlemi alarak sorumlulukla ve titizlikle çalışırız. Tüm müşteri ilişkilerimizi katı bir gizlilik temelinde yürütürüz. Özel hayata saygı ve gizli ticari bilgilerin saklanması, kurumumuzun her çalışanının uyması gereken kurumsal bir zorunluluktur. Çalıştığımız şirketlerle bu doğrultuda bir gizlilik sözleşmesi imzaladığımız gibi, metin üzerinde bizimle çalışan tüm taraflarla da benzer bir gizlilik sözleşmesini imzalıyoruz.

100+

Dil

594

Milyondan Fazla Sözcük Çevirildi

879

MUTLU MÜŞTERİLER

%98.7

Müşteri Memnuniyeti

Çevirileriniz Güvenli Ellerde!

Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve belgelerinizin hatasız, aslına uygun çevirisi Semantik Dil Hizmetleri'nin engin tecrübesi ve titiz çalışma prensipleri ile güvenli ellerde. Uygun maliyetli, kurumsal hizmet almak istiyorsanız size çok yakınız. Bize yazın, müşteri temsilcimiz sizi arasın.

İLETİŞİM

Dil Seçenekleri

Semantik Dil

Osmanağa Mah. Sögütlüçeşme Cd. Palas İş Merkezi No:7 D:5 34714 Kadıköy / İstanbul / Türkiye

Tel:
+90 216 409 1023
Fax:
+90 216 409 1024

Genel: [email protected]
Fiyat Teklifleri: [email protected]
İş Başvuruları: [email protected]