Teknik Çeviriler

Teknolojimizin insanlığımızı aştığı korkunç bir şekilde aşikar hale geldi.

“Einstein”

Teknik Çeviriler

Teknik Çeviriler

Sektörünüze özel ihtiyaçlarınız için, güvenilir, detay odaklı, hızlı, küresel iletişiminizi sağlayan özelleştirilmiş çeviri hizmetleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı anlamaya ve güvenebileceğiniz kaliteli hizmeti sunmaya odaklanıyoruz. Şirketlerin başarılarında doğru ortaklarla çalışmanın önemi inkar edilemez bir gerçekliktir. Teknik alanda başta otomotiv, yapı ve inşaat, savunma sanayi ve enerji olmak üzere, çeviri ihtiyaçlarınızda uzun süreli çözüm ortağınız olabiliriz. Müşterilerin güvendiği özgün metodolojimiz, değerli bilgilerin tutarlı bir şekilde açık ve anlaşılır çevirilerini size zamanında ulaştırır.

Her endüstri türünün, o endüstriyle ilgili teknik terimlerden, kısaltmalardan ve özel ifadelerden oluşan benzersiz bir kelime dağarcığı vardır. Başta kullanım kılavuzları ve el kitapları olmak üzere teknik servis bültenleri, bakım kitapçıkları, devre şemaları, yedek parça katalogları, eğitim kitapçıkları ve diğer teknik dokümanların çevirileri çok sık yürüttüğümüz projeler arasında yer almaktadır.

Çalıştığımız çevirmenlerin tamamı, hedef dillerine hakim olmanın yanı sıra teknik, mühendislik, bilgisayar teknolojisi, medikal cihazlar ve daha fazlasını içeren belirli sektör tecrübelerine sahiptirler.

Uzmanlık Alanlarımız

Kurulduğumuz tarihten bu yana Türkiye'nin ve dünyanın lider kuruluşlarına çeviri hizmetleri sağlıyoruz.

Medikal Çeviriler

Medikal ve ilaç sektörü, katı evrensel ilkelere uygun şekilde düzenlenmiş çok özel bir çeviri alanıdır.

Savunma Sanayi Çevirileri

Son yıllarda hızla gelişen ve başta Milli Gemi (MİLGEM) projesi olmak üzere ATMACA, ATAK vb. dünya standartlarında ürünler sunan yerli ..

Teknik Çeviriler

Günümüzün küreselleşen dünyasında, uluslararası şirketlerin finans bilgilerini birden fazla dilde aktarma gereksinimleri giderek artmaktadır.

Elektronik Çevirileri

Elektrik, Elektronik, Telekomünikasyon ve özellikle Tüketici Elektroniği Semantik Dil Hizmetleri olarak başta gelen uzmanlık alanlarımız ..

IT Çevirileri

Günümüzde bilgi teknolojileri, eğitim ve iş hayatından eğlence ve dinlenmeye kadar insan yaşamının en önemli ihtiyaçlarını karşıl..

Finans Çevirileri

Günümüzün küreselleşen dünyasında, uluslararası şirketlerin finans bilgilerini birden fazla dilde aktarma gereksinimleri giderek artmaktadır.

Hukuk Çevirileri

Türkçe’de Hukuk dili Osmanlıca ve Farsça terimlerin çok sık kullanıldığı son derece özel bir alandır ve hukuki çeviriler özen ve ..

Akademik Çeviriler

Semantik ailesi olarak akademik çevirilerin çeviri sektöründe çok farklı bir yere ve öneme sahip olduğunun bilincindeyiz.

İLETİŞİM

Dil Seçenekleri

Semantik Dil

Osmanağa Mah. Sögütlüçeşme Cd. Palas İş Merkezi No:7 D:5 34714 Kadıköy / İstanbul / Türkiye

Tel:
+90 216 409 1023
Fax:
+90 216 409 1024

Genel: [email protected]
Fiyat Teklifleri: [email protected]
İş Başvuruları: [email protected]