>

Finans Çevirileri

Tutumluluk diğer tüm erdemleri içerir.

“Cicero”

Finans Çevirileri

Günümüzün küreselleşen dünyasında, uluslararası şirketlerin finans bilgilerini birden fazla dilde aktarma gereksinimleri giderek artmaktadır. Semantik ailesi olarak sektörün önde gelen finans kurum ve kuruluşlarına, E-Ticaret şirketlerine finans çevirisi alanında kapsamlı çözümler sunuyoruz. Finansal alandaki çevirilerde doğru terimleri doğru şekilde, mali standartlara ve terminolojiye uygun olarak kullanmak büyük önem taşır. Uzman kadromuz, deneyimimiz ve teknik altyapımız ile bu sektördeki müşterilerimizin büyük hacimli çeviri projelerini de zamanında ve etkin biçimde gerçekleştiriyoruz.

Ayrıntılara gösterdiğimiz özen ve hizmetimizin kalitesi birçok uluslararası banka, borsa aracı kurumu, E-Ticaret ve sigorta şirketinin çevirilerini bize emanet etmelerinin en önemli nedenini oluşturuyor. Finansal çeviri alanında yürüttüğümüz çalışmalar arasında, banka raporları, banka hesap özetleri, bilançolar, değerleme ve denetim raporları, faaliyet raporları, finansal analizler, finansal kiralama dokümanları, fon bültenleri, E-Ticaret bültenleri, gelir tabloları, hisse senetlerine ilişkin belgeler, iktisat ve işletme konulu değerlendirme ve uzman görüşleri, izahnameler, kar-zarar cetvelleri, kredi sözleşmeleri, mali raporlar, menkul kıymet işlemlerine ilişkin belgeler, muhasebe belgeleri, nakit akışı tabloları, opsiyon sözleşmeleri, piyasa incelemeleri, sigorta poliçeleri, sigorta zeyilnameleri, teminat mektupları, türev araçlara ilişkin belgeler, vadeli işlemlere ilişkin belgeler, varlık yönetimi konulu belgeler ve bu alanda karşılaşılabilecek diğer dökümanlar yer almaktadır.

Finans Çevirileri

Uzmanlık Alanlarımız

Kurulduğumuz tarihten bu yana Türkiye'nin ve dünyanın lider kuruluşlarına çeviri hizmetleri sağlıyoruz.

Medikal Çeviriler

Medikal ve ilaç sektörü, katı evrensel ilkelere uygun şekilde düzenlenmiş çok özel bir çeviri alanıdır.

Savunma Sanayi Çevirileri

Son yıllarda hızla gelişen ve başta Milli Gemi (MİLGEM) projesi olmak üzere ATMACA, ATAK vb. dünya standartlarında ürünler sunan yerli ..

Teknik Çeviriler

Günümüzün küreselleşen dünyasında, uluslararası şirketlerin finans bilgilerini birden fazla dilde aktarma gereksinimleri giderek artmaktadır.

Elektronik Çevirileri

Elektrik, Elektronik, Telekomünikasyon ve özellikle Tüketici Elektroniği Semantik Dil Hizmetleri olarak başta gelen uzmanlık alanlarımız ..

IT Çevirileri

Günümüzde bilgi teknolojileri, eğitim ve iş hayatından eğlence ve dinlenmeye kadar insan yaşamının en önemli ihtiyaçlarını karşıl..

Finans Çevirileri

Günümüzün küreselleşen dünyasında, uluslararası şirketlerin finans bilgilerini birden fazla dilde aktarma gereksinimleri giderek artmaktadır.

Hukuk Çevirileri

Türkçe’de Hukuk dili Osmanlıca ve Farsça terimlerin çok sık kullanıldığı son derece özel bir alandır ve hukuki çeviriler özen ve ..

Akademik Çeviriler

Semantik ailesi olarak akademik çevirilerin çeviri sektöründe çok farklı bir yere ve öneme sahip olduğunun bilincindeyiz.

İLETİŞİM

Dil Seçenekleri

Semantik Dil

Osmanağa Mah. Sögütlüçeşme Cd. Palas İş Merkezi No:7 D:5 34714 Kadıköy / İstanbul / Türkiye

Tel:
+90 216 409 1023
Fax:
+90 216 409 1024

Genel: [email protected]
Fiyat Teklifleri: [email protected]
İş Başvuruları: [email protected]