Çeviri Hizmeti

Çeviri Hizmeti

Türkiye'nin önde gelen çeviri firmalarından biri olarak çeviri hizmetleri ile ilgili tüm gereksinimlerinizde size özel çözümler üretiyoruz. Kurulduğumuz tarihten bu yana Türkiye'nin ve dünyanın lider kuruluşlarına tüm dillerde çeviri hizmetleri sağlıyoruz. Uluslararası deneyimimizin, uzman ekibimizin ve ileri teknolojik altyapımızın bize kazandırdığı avantajları hem kalitemizle hem de uygun fiyatlarımızla tüm müşterilerimize yansıtıyoruz.

Çeviri Hizmeti

Çevirileriniz Güvenli Ellerde!

Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve belgelerinizin hatasız, aslına uygun çevirisi Semantik Dil Hizmetleri'nin engin tecrübesi ve titiz çalışma prensipleri ile güvenli ellerde. Uygun maliyetli, kurumsal hizmet almak istiyorsanız size çok yakınız. Bize yazın, müşteri temsilcimiz sizi arasın.

Diğer Hizmetlerimiz

Türkiye'nin önde gelen çeviri firmalarından biri olarak çeviri hizmetleri ile ilgili tüm gereksinimlerinize size özel çözümler üretiyoruz.

Çeviri Redaksiyonu

Redaksiyon, çevrilmiş metnin alanında uzman ayrı bir editör tarafından başından sonuna kadar cümle cümle gerek dil bilgisel, gerek anlam bütünlüğü, gerekse term..

Daha Fazla

Çeviri Son Okuması

Çeviri son okuması (Tashih okuması), ilk iki aşaması tamamlanmış metnin son okuyucu gözünden kaynak metne bakılmaksızın tamamen çevrildiği dilde okunması işlem..

Daha Fazla

Yeminli Tercüme

Başta İngilizce olmak üzere dünyada yaygın olarak kullanılan bütün dillerde yeminli tercüme yapan çevirmenlerle, yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz.

Daha Fazla

Yerelleştirme

Yerelleştirme, çevirinin hedef kitleniz için doğru anlamı taşımasını sağlamamızdır. Bir metnin çevirisi esasen süreçteki ilk adımdır.

Daha Fazla

Masaüstü Yayıncılık

Çeviri aşamaları tamamlanmış metinler için masaüstü yayıncılık hizmeti sunuyoruz. Bize ulaştırmış olduğunuz belge, katalog vb. materyalleri talep edilen dil ve

Daha Fazla

İLETİŞİM

Dil Seçenekleri

Semantik Dil

Osmanağa Mah. Sögütlüçeşme Cd. Palas İş Merkezi No:7 D:5 34714 Kadıköy / İstanbul / Türkiye

Tel:
+90 216 409 1023
Fax:
+90 216 409 1024

Genel: [email protected]
Fiyat Teklifleri: [email protected]
İş Başvuruları: [email protected]