>

IT Çevirileri

Bilgisayarlardan korkmuyorum, onların yokluğundan korkuyorum.

“Isaac Asimov”

IT Çevirileri

Günümüzde bilgi teknolojileri, eğitim ve iş hayatından eğlence ve dinlenmeye kadar insan yaşamının en önemli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bilişim sektörü endüstriyel yazılımlarla sürekli gelişen ve bu nedenle sürekli araştırma gerektiren bir alandır. Çevirmenlerimiz bilgisayar mühendisliği eğitimi almış, bu sektördeki yenilikleri yakından izleyen, çeviri konusunda çok deneyimli kişilerdir. Yeni teknolojik ilerlemelerin başkaları tarafından ana dilleri ne olursa olsun iyi anlaşılmasını sağlamak için profesyonel çevirmenler, düzeltmenler, editörler ve web tasarımcılarından oluşan ekibimiz, her türlü ihtiyacınızı karşılayabilir. Bilişim alanında kaliteli çevirilerin önemini çok iyi anlıyoruz ve bu nedenle her zaman detay odaklı, doğru ve profesyonel bir çeviri çalışması sunuyoruz. Bu alanda projenizin boyutu ve karmaşıklığı ne olursa olsun, rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

IT Çevirileri

Uzmanlık Alanlarımız

Kurulduğumuz tarihten bu yana Türkiye'nin ve dünyanın lider kuruluşlarına çeviri hizmetleri sağlıyoruz.

Medikal Çeviriler

Medikal ve ilaç sektörü, katı evrensel ilkelere uygun şekilde düzenlenmiş çok özel bir çeviri alanıdır.

Savunma Sanayi Çevirileri

Son yıllarda hızla gelişen ve başta Milli Gemi (MİLGEM) projesi olmak üzere ATMACA, ATAK vb. dünya standartlarında ürünler sunan yerli ..

Teknik Çeviriler

Günümüzün küreselleşen dünyasında, uluslararası şirketlerin finans bilgilerini birden fazla dilde aktarma gereksinimleri giderek artmaktadır.

Elektronik Çevirileri

Elektrik, Elektronik, Telekomünikasyon ve özellikle Tüketici Elektroniği Semantik Dil Hizmetleri olarak başta gelen uzmanlık alanlarımız ..

IT Çevirileri

Günümüzde bilgi teknolojileri, eğitim ve iş hayatından eğlence ve dinlenmeye kadar insan yaşamının en önemli ihtiyaçlarını karşıl..

Finans Çevirileri

Günümüzün küreselleşen dünyasında, uluslararası şirketlerin finans bilgilerini birden fazla dilde aktarma gereksinimleri giderek artmaktadır.

Hukuk Çevirileri

Türkçe’de Hukuk dili Osmanlıca ve Farsça terimlerin çok sık kullanıldığı son derece özel bir alandır ve hukuki çeviriler özen ve ..

Akademik Çeviriler

Semantik ailesi olarak akademik çevirilerin çeviri sektöründe çok farklı bir yere ve öneme sahip olduğunun bilincindeyiz.

İLETİŞİM

Dil Seçenekleri

Semantik Dil

Osmanağa Mah. Sögütlüçeşme Cd. Palas İş Merkezi No:7 D:5 34714 Kadıköy / İstanbul / Türkiye

Tel:
+90 216 409 1023
Fax:
+90 216 409 1024

Genel: [email protected]
Fiyat Teklifleri: [email protected]
İş Başvuruları: [email protected]